Pyrzowice - Parafia

Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

Wykaz osób sprzątających kościół w 2019 r.

06.01.2019 r.

Hanak Bożena

Frączek Zofia

Madej Renata

13.01.2019 r.

Wieczorek  Zdzisława

Wieczorek Aleksandra

Wojnarowska Ewelina

20.01.2019 r.

Bąbik Małgorzata

Bąbik Mirosława

Czepeczek Urszula

27.01.2019 r.

Frączek Katarzyna

Kłys Agata

Sromek Anna

03.02.2019 r.

Frączek  Bożena

Cuber  Elżbieta

Cuber  Katarzyna

10.02.2019 r.

Dylkowska Zofia

Morawiec Wiesława

Grażyna Cichoń

17.02.2019 r.

Lewartowska Sonia

Florek Bożena

Cichoń Sylwia

24.02.2019 r.

Drużyńska Anna

Potera Katarzyna

Krawiec Ewa

03.03.2019 r.

Mazur Małgorzata

Machura Mirosława

Czapla Jolanta

10.03.2019 r.

Kot Ewelina

Serwecińska Joanna

Serwecińska Izabela

17.03.2019 r.

Bryda Tonia

Bryda Joanna

Czapla Magdalena

24.03.2019 r.

Twardoch Joanna

Twardoch Agnieszka

Koczy Elżbieta

31.03.2019 r.

Cyba Regina

Cichoń Bożena

Nowak Maria

07.04.2019 r.

Wieczorek Justyna

Dźwigalska Agnieszka

Meiser Ilona

14.04.2019 r.

Ganszczyk Bożena

Dyszy Urszula

Dyszy Monika

21.04.2019 r.

Furtak Ewa

Pustkowska Izabela

Patyk Alicja

28.04.2019 r.

Ferdyn Aleksandra

Widera  Roksana

Widera Wiesława

05.05.2019 r.

Hatlapa Lidia
Hatlapa Adrianna
Janota Karolina
Wojdas Krystyna

12.05.2019 r.

Meclik Barbara

Szydło Anna

Jochymek Wiesława

19.05.2019 r.

Olczykowska Justyna

Sromek Elżbieta

Sromek Stanisława

26.05.2019 r.

Rodzice dzieci pierwszokomunijnych

02.06.2019 r.

Foryś Anna

Brylińska Patrycja

Brylińska Jolanta

09.06.2016 r.

Rodzice młodzieży bierzmowanej

16.06.2019 r.

Hatlapa Kazimiera
Hatlapa  Dominika
Warzyńska Justyna
Czernikarz Michalina

23.06.2019 r.

Maćkowska Małgorzata

Olszewska Wanda

Rodacka Joanna

30.06.2019 r.

Nowak Teresa

Białas Ilona

Adamczyk  Zdzisława

07.07.2019 r.

Kocot Zofia

Bańczyk Ewelina

Białas Urszula

14.07.2019 r.

Staszek Marlena

Nowak Alicja

Twardokęs Dorota

21.07.2019 r.

Molik Hanna

Pawełczyk Kamila

Słania Krystyna

28.07.2019 r.

Białas Aniela

Usarek Mirosława

Cuber Halina

04.08.2019 r.

Sokoła Agnieszka

Sokoła Angelika

Sokoła Dorota

11.08.2019 r.

Czapla Danuta

Twardoch Jarosława

Paszewska Elżbieta

18.08.2019 r.

Wojdas Józefa

Wojdas Alicja

Cichoń Jadwiga

25.08.2019 r.

Janik Anna

Widera Katarzyna

Krawczyk Dorota

01.09.2019 r.

Cichoń Anna
Trefon Renata
Paszta Renata
Lasoń Aldona

08.09.2019 r.

Janota Janina

Janota Edyta

Sikora Agnieszka

15.09.2019 r.

Cichoń Aniela

Sikora Wioletta

Wieczorek Mariola

22.09.2019 r.

Cichoń Karolina

Ryś Urszula

Zabiegała Małgorzata

29.09.2019 r.

Zabiegała Eliza

Hanak Renata

Mucha Anna

06.10.2019 r.

Hanak Danuta

Tyrała Katarzyna

Czepeczek Monika

13.10.2019 r.

Hanak Bożena

Frączek Zofia

Madej Renata

20.10.2019 r.

Wieczorek  Zdzisława

Wieczorek Aleksandra

Wojnarowska Ewelina

27.10.2019 r.

Bąbik Małgorzata

Bąbik Mirosława

Czepeczek Urszula

03.11.2019 r.

Frączek Katarzyna

Kłys Agata

Sromek Anna

10.11.2019 r.

Frączek  Bożena

Cuber  Elżbieta

Cuber  Katarzyna

17.11.2019 r.

Dylkowska Zofia

Morawiec Wiesława

Grażyna Cichoń

24.11.2019 r.

Lewartowska Sonia

Florek Bożena

Cichoń Sylwia

01.12.2019 r.

Drużyńska Anna

Potera Katarzyna

Krawiec Ewa

08.12.2019 r.

Mazur Małgorzata

Machura Mirosława

Czapla Jolanta

15.12.2019 r.

Kot Ewelina

Serwecińska Joanna

Serwecińska Izabela

22.12.2019 r.

Bryda Tonia

Bryda Joanna

Czapla Magdalena

29.12.2019 r.

Twardoch Joanna

Twardoch Agnieszka

Koczy Elżbieta