Pyrzowice - Parafia

Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

Nekrologi 2018

W dniu 1 grudnia 2018 r. zmarła Bogusława Gorczyca. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się 4 grudnia o godz. 1300.

Śp. Bogusława Gorczyca przeżyła 68 lat.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Boże, chwało wiernych i życie sprawiedliwych. Twój Syn nas odkupił przez swoją śmierć i zmartwychwstanie, zmiłuj się nad Twoją służebnicą  Bogusławą, która wyznawała wiarę w nasze zmartwychwstanie i daj jej udział w radości życia wiecznego. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


W dniu 3 listopada 2018 r. zmarł Rafał Ciemięga. Msza św. pogrzebowa rozpocznie się 6 listopada o godz. 1400.

Śp. Rafał Ciemięga przeżył 61 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże,  Stwórco i Odkupicielu wszystkich wiernych, udziel swojemu słudze Rafałowi odpuszczenia wszystkich grzechów; niech przez nasze modlitwy dostąpi miłosierdzia, którego zawsze pragnął. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


W dniu 25 sierpnia 2018 r. zmarł Józef Furtak. Msza św. pogrzebowa rozpocznie się 27 sierpnia o godz. 1400.

Śp. Józef Furtak przeżył 83 lata.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Wszechmogący Boże, wysłuchaj nasze modlitwy, które zanosimy z wiarą w Twojego Syna zmartwychwstałego i umocnij naszą nadzieję, że razem z Twoim sługą Józefem wszyscy kiedyś zmartwychwstaniemy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


W dniu 27 lipca 2018 r. zmarł Kazimierz Białas. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się 30 lipca o godz. 1400 mszą świętą w intencji zmarłego, po której kondukt żałobny przejedzie na cmentarz w Sączowie, gdzie nastąpi obrzęd pochówku.

Śp. Kazimierz Białas przeżył 79 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, Ty przebaczasz grzesznikom i dajesz wieczną radość Świętym, wyzwól z więzów śmierci Twojego sługę Kazimierza i daj Mu udział w wiecznej radości z Twoimi wybranymi. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


W dniu 25 lipca 2018 r. zmarł Lucjan Klimek. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się  27 lipca o godz. 1400.

Śp. Lucjan Klimek przeżył 87 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, Stwórco i Odkupicielu wszystkich wiernych, udziel swojemu słudze Lucjanowi odpuszczenia wszystkich grzechów; niech przez nasze modlitwy dostąpi miłosierdzia, którego zawsze pragnął. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


W dniu 4 lipca 2018 r. zmarła Maria Chludzińska. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się 7 lipca o godz. 1400.

Śp. Maria Chludzińska przeżyła 85 lat.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Boże, chwało wiernych i życie sprawiedliwych. Twój Syn nas odkupił przez swoją śmierć i zmartwychwstanie, zmiłuj się nad Twoją służebnicą  Marią, która wyznawała wiarę w nasze zmartwychwstanie i daj jej udział w radości życia wiecznego. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


W dniu 24 czerwca 2018 r. w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,  zmarł Tadeusz Sromek. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się 27 czerwca o godz. 1400.

Śp. Tadeusz Sromek przeżył 59 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Wszechmogący Boże, wysłuchaj nasze modlitwy, które zanosimy z wiarą w Twojego Syna zmartwychwstałego i umocnij naszą nadzieję, że razem z Twoim sługą Tadeuszem wszyscy kiedyś zmartwychwstaniemy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


W dniu 3 czerwca 2018 r. w uroczystość odpustową naszej parafii zmarł Zdzisław Sokoła. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się 05 czerwca o godz. 1600 mszą świętą w intencji zmarłego, po której kondukt żałobny przejedzie na cmentarz w Sączowie, gdzie nastąpi obrzęd pochówku.

Śp. Zdzisław Sokoła przeżył 60 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, Ty przebaczasz grzesznikom i dajesz wieczną radość Świętym, wyzwól z więzów śmierci Twojego sługę Zdzisława i daj Mu udział w wiecznej radości z Twoimi wybranymi. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.