Pyrzowice - Parafia

Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

Nekrologi 2017

W dniu 07 grudnia 2017 r. zmarła Alfreda Wyparło. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się  09 grudnia o godz. 1400.

Śp. Alfreda Wyparło mieszkała na ul. Wolności 86, przeżyła 81 lat.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Boże, Stwórco i Odkupicielu wszystkich wiernych, udziel swojej służebnicy Alfredzie odpuszczenia wszystkich grzechów; niech przez nasze modlitwy dostąpi miłosierdzia, którego zawsze pragnęła. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


W dniu 06 listopada 2017 r. zmarła Janina Żylińska. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się 08 listopada o godz. 1400.

Śp. Janina Żylińska mieszkała na ul. Wolności 36, przeżyła 75 lat.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Wszechmogący Boże, wysłuchaj nasze modlitwy, które zanosimy z wiarą w Twojego Syna zmartwychwstałego i umocnij naszą nadzieję, że razem z Twoją służebnicą Janiną wszyscy kiedyś zmartwychwstaniemy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


W dniu 12 kwietnia 2017 r. zmarła  Józefa Warmuz. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się  14 kwietnia o godz. 1400. Natomiast Msza św. pogrzebowa będzie miała miejsce 18 kwietnia o godz. 1600

Śp. Józefa Warmuz mieszkała na ul. Wolności 46/2, przeżyła 95 lat.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Wszechmogący Boże, wysłuchaj nasze modlitwy, które zanosimy z wiarą w Twojego Syna zmartwychwstałego i umocnij naszą nadzieję, że razem z Twoją służebnicą Józefą wszyscy kiedyś zmartwychwstaniemy. Przez Chrystusa  Pana naszego. Amen.


W dniu 25 marca 2017 r. w uroczystość Zwiastowania NMP, po niespodziewanej krótkiej chorobie zmarła  Marianna Śliwa, najstarsza parafianka Pyrzowic, a nadto najstarsza mieszkanka gminy Ożarowice i powiatu tarnogórskiego.  
Nabożeństwo żałobne rozpocznie się  29 marca o godz. 1400.

Śp. Marianna Śliwa mieszkała na ul. Nowowiejskiej 30, przeżyła 107 lat.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Wszechmogący Boże, wysłuchaj nasze modlitwy, które zanosimy z wiarą w Twojego Syna zmartwychwstałego i umocnij nasza nadzieję, że razem z Twoją służebnicą Marianną wszyscy kiedyś zmartwychwstaniemy. Przez Chrystusa  Pana naszego. Amen.


W dniu 07 lutego 2017 r. zmarł Janusz Rodacki. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się  10 lutego o godz. 1200 mszą świętą w intencji zmarłego, po której kondukt żałobny przejedzie na cmentarz w Częstochowie, gdzie nastąpi obrzęd pochówku.

Śp. Janusz Rodacki mieszkał na ul. Wolności 46, przeżył 63 lata.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, Ty przebaczasz grzesznikom i dajesz wieczną radość Świętym, wyzwól z więzów śmierci Twojego sługę Janusza i daj Mu udział w wiecznej radości z Twoimi wybranymi. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.