Sztafeta Modlitw o Powołania dotarła do Pyrzowic

Diecezja sosnowiecka od 30 listopada 2015 r.  rozpoczęła dramatyczne wołanie o nowe i święte powołania kapłańskie z naszych parafii. Codziennie sztafeta modlitewna gromadzi inną wspólnotę naszej diecezji na nabożeństwie powołaniowym. Modlitwa przed Najświętszym Sakramentem rozpoczyna się o godz. 15.00 i kończy Mszą św. wieczorną. W naszej parafii modlitwa o powołania będzie miała miejsce 15 kwietnia (piątek).

Sztafeta Modlitw o Powołania
15 kwietnia (piątek)

godz.  1500
Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

godz. 1530
Wspólna modlitwa o powołania przed Najświętszym Sakramentem

godz. 1600
Adoracja Najświętszego Sakramentu pod przewodnictwem Koła Różańcowego św. Rity

godz. 1630
Adoracja Najświętszego Sakramentu pod przewodnictwem Koła Różańcowego św. Faustyny

godz. 1700
Msza św. na zakończenie

"W życiu każdego kleryka jest niezbędna zarówno modlitwa osobista, która pozwala nam wytrwać na drodze powołania, jak i ta, którą otaczają nas inni. Bez niej i pomocy łaski Bożej życie powołanych i kapłanów byłoby trudem bezowocnym. Dlatego z całego serca o nią prosimy, zwłaszcza podczas trwającej sztafety modlitewnej".